Slide
- Publiczna Szkoła podstawowa w domecku -

Rektutacja 2024/2025

DLACZEGO NASZA SZKOŁA?
Szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również miejsce spotkań, relacji oraz uczenia się życia.

Jeśli masz dużo pomysłów, chęć do pracy
na rzecz szkoły i uczniów zgłoś się do nas i pomóż nam tworzyć szkolną rzeczywistość.

Pamiętajcie,

SAMORZĄD UCZNIOWSKI TWORZĄ

WSZYSCY UCZNIOWIE KLAS IV – VII.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy  macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy pełnicie funkcje w samorządzie klasowym lub szkolnym czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.

Działając w samorządzie uczniowskim wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, rozwijacie swoje zainteresowania i kreatywność, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć dobry sposób na spędzanie wolnego czasu, uczycie się współpracy w grupie i zdobywacie nowe, cenne doświadczenia.

W wyniku przeprowadzanych wyborów do samorządu uczniowskiego wyłoniono zarząd samorządu na roku szkolny 2023/24:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego:

Maja Wojtasik

Zastępca:

Franciszek Litwiniec

Członkowie:

Kamil Kaliciński oraz Dawid Gonsior

Opiekunami SU zostały Panie:

Pani Ewa Szady i Pani Wioletta Hoffmann-Klama

Wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.