Slide
Slide
- Publiczna Szkoła podstawowa w domecku -

Rektutacja 2024/2025

DLACZEGO NASZA SZKOŁA?
Szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również miejsce spotkań, relacji oraz uczenia się życia.

previous arrow
next arrow

Uroczysty apel z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który odbył się w Naszej szkole w dniu 29 kwietnia był niezwykle poruszającym wydarzeniem, które zgromadziło całą uczniowską społeczność w duchu patriotyzmu i jedności narodowej. Wyjątkowe wystąpienia, utwory muzyczne i recytacje przygotowane przez klasę ósmą i siódmą przypominały o wartościach, jakimi kierowali się twórcy Konstytucji, zachęcały do refleksji nad historią oraz współczesnym znaczeniem demokracji i wolności. Należy pamiętać, że pomimo upływu lat, idee zawarte w Konstytucji nadal są aktualne i inspirują do działania na rzecz lepszego jutra. Apel był doskonałą okazją do przypomnienia polskiej historii i kultywowania narodowych tradycji.

Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
previous arrow
next arrow