Slide
Slide
- Publiczna Szkoła podstawowa w domecku -

Rektutacja 2024/2025

DLACZEGO NASZA SZKOŁA?
Szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również miejsce spotkań, relacji oraz uczenia się życia.

previous arrow
next arrow

24 października w naszej szkole odbył się dzień Pluszowego Misia połączony z dniem Postaci z Bajek. Uczniowie mogli przynieść swojego pluszowego przyjaciela, a także przebrać się za postać z bajki. Klasom 1-3 została przedstawiona prezentacja na temat niedźwiedzia Wojtka, który walczył w wojsku. Następnie uczniowie ułożyli i przyozdobili własnego misia z puzzli. Misie te zostały nowymi przyjaciółmi poszczególnych klas, a uczniowie za zaangażowanie mogli poczęstować się żelkami w kształcie misia, które dostarczył Samorząd Uczniowski. Odwiedziny u młodszych kolegów i koleżanek były bardzo udane. Pod koniec wizyty wszyscy uczniowie i wszystkie postacie z bajek stanęły do wspólnej fotografii. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!

 

Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
previous arrow
next arrow