Slide
Slide
- Publiczna Szkoła podstawowa w domecku -

Rektutacja 2024/2025

DLACZEGO NASZA SZKOŁA?
Szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również miejsce spotkań, relacji oraz uczenia się życia.

previous arrow
next arrow

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem. W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 29 listopada. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoją bliższą i dalszą przyszłość. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponieważ  rozwijały wyobraźnię, pozwalały oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. W chwilach odpoczynku uczniowie mogli posilić się przekąskami, które przygotowali. Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
Block
PROJEKTY I PROGRAMY EDUKACYJNE
previous arrow
next arrow